Lepi hohti

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. feb 2008 3:36

Joj, da bi si nohte urejala samo 1X tedensko, pa si sploh ne predstavljam... se bom poskusila držati tega nasveta, čeprav bo težko

Lep dan in veliko se smejte

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

16. feb 2008 6:17

Moji nohti očitno mislijo, da je vsak dan petek...

emmy  

član od: 15.5.2004

sporočila: 61

16. feb 2008 6:20

Meni so se dolga leta nohti neprenehno cepili in potem sem odkrila zame cudezno firmo: Alessandro. Sem sla po nasvetu prijateljice v Mullerja (ceprav mislim da se to dobi tudi v Dm-u, samo nimajo vseh izdelkov) in sem tam kupila: - pilico za nohte ki se radi cepijo (imajo razlicne linije, roza mislim da je za nohte ki se cepijo, rumena linija je za obnohtno kozico, modra pa za se nekaj drugega) - prozoren lak s kalcijem (v navodilih pise in tudi prodajalka mi je rekla da moram ta lak vsak dan nanesti kar na prejsnjo plast, po 3 dneh ga pa odstranim in spet naslednje tri dni nanasam eno plast cez drugo) - svincnik za nohte, ki mi nohte utrjuje (ga imam kar zraven racunalnika in kadar se usedem pred racunalnik zagledam svincnik in si namazem nohte, ker drugace bi gotovo pozabila) Je pa tako da ne pomaga v dveh dneh. Moras si redno mazati s svincnikom in s tistim prozornim lakom toliko casa da ti nov noht lepo zrase, ta noht bo pa lep, trden in se ne bo cepil. Kakorkoli: ni cudenzne forule za cez noc, vendar imam jaz sedaj z Alessandrom lepe, dolge nohte in ga ne zamenjam za nobeno drugo firmo. emmy

adnaloj  

član od: 29.11.2007

sporočila: 19

16. feb 2008 6:40

Sama nimam problemov z nohti, saj so že naravno trdi in dolgi, če hočem. Je pa imela hčerka že kot dojenčica zelo krhke nohte, kar v plasteh in mehke, predvsem na nogah, Takrat smo uporabljali kremo DIKLA in stanje se je precej popravilo, tako, da ima to kremo še sedaj za občasno pomoč. Je pa jedla tudi vitamine B komleks, ker so postali nohti polni belih pikic, kot posledica pomankanja vitaminov ali kaj, vendar ni bila zadovoljna, ker niso pomagale takoj, DIKLA pa zelo hitro pomaga. lp adnaloj

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

16. feb 2008 9:36

Ma, nočem težit, pa tud nima glih neke veze, važno, da je patty dobila kar nekaj nasvetov....

 

Zanima me, če samo jaz vidim v naslovu HOHTI namesto NOHTI?

stana

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. feb 2008 9:58

 Stana, če nebi rekla, še opazila nebi. RES!

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. feb 2008 10:23

Kaj pa če ne ve kako se popravlja?

Klikneš na tisti znak(list s svinčnikom) in popraviš.

Anamarija

Medtem se je Anamarija kar dvakrat zmotila.

lpSporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 16. feb 2008 10:26:01

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 16. feb 2008 10:27:00

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

16. feb 2008 10:46

Iversonka, že pitončica je odgovorila, kje se dobi ta svinčnik. V vseh drogerijah. Običajno so od dveh firm, že omenjene Alessandra in Favena mislim, da se imenuje. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti